předvýběr.cz

Obchodní zástupce pro retail

Zveřejněno 03.01.2022

Pro našeho klienta, českou společnost, která působí na trhu již 30 let a jejímž hlavním předmětem činnosti je velkoobchodní distribuce produktů spotřební elektroniky a počítačového příslušenství, hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodní zástupce pro retail.

Požadujeme

  • Zkušenosti v obchodní činnosti (minimálně 1 rok praxe).
  • AJ na komunikativní úrovni, především mailem, ale rovněž požadujeme základní vyjadřovací schopnosti ústně.
  • Samostatnost, systémovou práci se zákazníky.
  • Znalost PC, MS Office.
  • Zájem o informační technologie.

Náplň práce

  • Spolupráce se stávajícími zákazníky, akvizice nových zákazníků.
  • Tvorba nabídek a vedení obchodních jednání.
  • Komunikace s marketingovým a nákupním oddělením ve společnosti.

Nabízíme

  • Práci na HPP ve stabilní české velkoobchodní firmě. V případě zájmu je možná i práce na IČO.
  • Práce je možná částečně z domova.
  • Profesní růst.
  • Práci v mladém kolektivu.
  • Přátelské a motivační prostředí, zaškolení a průběžnou podporu od celého týmu.
  • Benefity: dovolená 5 týdnů, školení, příspěvek na lekce AJ, společenské a firemní akce, stravenky, karta Multisport.
  • Místo výkonu práce: Praha 8, poblíž Karlína.