předvýběr.cz

Obchodní referent - Brno

Zveřejněno 03.01.2022

Pro našeho klienta, společnost zabývající se nákupem a prodejem úklidových a čistících prostředků a vybavení, hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodní referent - Brno

Náplň práce

  • Vyhledávání nových zákazníků
  • Vedení obchodních jednání
  • Rozšiřování a budování obchodní sítě
  • Poradenství zákazníkům
  • Mapování konkurence na trhu
  • Vedení evidence a obchodní dokumentace v rámci firemního systému
  • Příjem objednávek a příprava jejich realizace
  • Objednávání a nákup zboží na sklad
  • Koordinace rozvozu dodávek zboží koncovým zákazníkům
  • Jednání se zákazníky a s dodavateli
  • Monitoring trhu
  • Vystavování účetních dokladů při prodeji

Požadujeme

  • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
  • Alespoň 2 roky praxe v obchodním oddělení
  • Samostatnost, komunikativnost
  • Organizační schopnosti a logické uvažování
  • Znalost práce na PC (Excel – základní operace a vzorce) a matematiky
  • Čistý trestní rejstřík
  • Řidičský průkaz sk. B

Výhodou

  • Znalost systému Helios
  • Proaktivní přístup
  • Pečlivost, pozitivní přístup, týmový hráč

Nabízíme

  • Pracovní poměr na plný úvazek
  • Motivující mzda
  • Pracovní doba: pondělí – pátek (7:30 – 16:00)
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Možnost nákupu zboží se slevou
  • Odměny za individuální výkon
  • Místo výkonu práce: Brno