předvýběr.cz

Prodejce dodávkových vozidel

Zveřejněno 14.03.2022

Pro našeho klienta, společnost, která se již od roku 1998 zabývá prodejem a servisem osobních a užitkových vozidel, hledáme vhodného kandidáta na pozici Prodejce dodávkových vozidel.

Náplň práce:

  • Prodej nových (+ ojetých) vozidel
  • Zkušenosti s akvizičním prodejem
  • Plnění ročních obchodních plánů
  • Plnění smluvních vztahů s importérem
  • Zpracovávání a poskytování statistických údajů

Požadujeme:

  • Předchozí praxi na shodné pozici v oblasti automotive min. 2 roky
  • Vysoké pracovní nasazení
  • Znalost AJ nebo NJ slovem i písmem (velkou výhodou)
  • Velmi dobrou znalost práce na PC (MS Office, Cargistic/Caris výhodou)
  • Samostatnost
  • Ochotu dalšího vzdělávání

Nabízíme:

  • Samostatnou a odbornou pozici
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Nadstandardní finanční ohodnocení
  • Zaměstnanecké výhody
  • Místo výkonu práce – Praha 8 Karlín