předvýběr.cz

Administrativní pracovník

Zveřejněno 06.01.2021

Pro našeho klienta, českého leteckého dopravce se specializací na leteckou záchrannou službu, který provozuje leteckou školu pro piloty, aerotaxi, servis letecké techniky a je oficiálním zástupcem letecké společnosti Cessna pro Českou republiku a Slovensko, hledáme vhodné kandidáty na pozici Administrativně ekonomický pracovník.

Náplň práce

  • Administrativní podpora činnosti ekonomického oddělení
  • Zadávání faktur do ekonomického systému ORSOFT, evidence faktur
  • Fakturace
  • Zadávání příkazů do elektronického bankovnictví
  • Komunikace s dodavateli (ČR + zahraničí)
  • Příprava mzdových podkladů
  • Evidence závazků a pohledávek

Požadavky

  • Střední škola s maturitou (ekonomický směr výhodou)
  • Angličtina slovem a písmem na pokročilé úrovni
  • MS Office (Excel ,Word)
  • ŘP skupiny B výhodou
  • Trestní bezúhonnost (nutnost ověření spolehlivosti od UCL)
  • Praxe z větší firmy podmínkou
  • Praxe s informačním systémem výhodou
  • Samostatnost, pečlivost, flexibilita, schopnost práce v týmu, zvládání zátěžových a stresových situací

Nabízíme

  • Hlavní pracovní poměr
  • Platové ohodnocení 25.000 - 35.000Kč
  • 20 dní dovolené
  • Stravenky
  • Pravidelná pracovní doba
  • Místo výkonu práce v Hradci Králové
  • Nástup možný ihned