předvýběr.cz

Montážní technik - Praha

Zveřejněno 30.04.2019

Pro našeho klienta, specialistu na oblast audiovizuálních technologií, hledáme vhodného uchazeče na pozici montážní technik - Praha.

Náplň práce

  • montáž audiovizuální techniky
  • slaboproudé instalace a drobné stavební práce
  • práce je prováděna na stavbách a u soukromých subjektů, jako jsou rodinné domy a firmy
  • klienti jsou často nároční a movití lidé, je třeba nadstandardních schopností a dovedností k jednání s nimi
  • každý člen naší servisní skupiny má mimo jiné, přidělen svůj okruh servisních objektů a činností

Požadujeme

  • vyučen v technickém oboru
  • znalost oboru elektro (vzdělání, nebo praxe) a vyhl. 50 výhodou
  • čistý trestní rejstřík
  • schopnost pracovat v kolektivu i samostatně
  • spolehlivost, časová flexibilita a ochota cestovat
  • aktivní a zodpovědný přístup s dobrou pracovní morálkou
  • Excel, Word, emailová komunikace a internet
  • řidičský průkaz minimálně skupiny B (aktivní řidič)
  • základní znalost AJ/NJ (čtení a porozumění dokumentace) - výhodou

Nabízíme

  • práce na ŽL v Praze a okolí, občas výjezd po ČR a SK
  • služební telefon
  • služební automobil k dispozici, nebo proplácení jízd
  • solidní přístup
  • zajímavé platové ohodnocení
  • kvalitní pracovní vybavení k dispozici
  • pro mimopražské možnost příspěvku na dopravu, nebo na ubytování

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis.

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.