předvýběr.cz

Dispečer námořního oddělení

Zveřejněno 10.01.2022

Pro našeho klienta, společnost zabývající se leteckou, námořní a silniční přepravou a kontraktní logistikou, hledáme vhodné kandidáty na pozici Dispečer námořního oddělení.

Náplň práce

  • Každodenní komunikace s klienty společnosti
  • Komunikace s dodavateli služeb (rejdaři, železničními operátory, silničními dopravci, celní deklarací)
  • Častý kontakt s kolegy zahraničních poboček
  • Zakládání nových přeprav do systému, jejich správa a uzavření jednotlivých případů
  • Fakturace realizovaných přeprav

Požadujeme

  • Základní znalost námořního provozu
  • Pokročilá znalost anglického jazyka - psaná i mluvená
  • Zodpovědný týmový hráč s otevřenou myslí
  • Předešlá praxe v provozu námořního oddělení výhodou
  • Ochota se učit nových věcem

Nabízíme

  • Práce v mladém a přátelském kolektivu
  • 13. a 14. plat vyplácený na základě hospodaření společnosti
  • Mobilní telefon
  • Sociální benefity
  • Možnost práce na home office
  • Lokalita: Praha 7

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.