předvýběr.cz

Směnový mistr výroby

Zveřejněno 30.11.2021

Pro našeho klienta, výrobce cukrovinek, hledáme nového kolegu na pozici Směnový mistr výroby.

Pozice je vhodná i pro absolventy vysoké školy s potravinářským zaměřením.

Náplň práce:

  • Řízení a koordinace týmu výrobních operátorů na směně (cca. 30 pracovníků)
  • Odpovídá za kvalitní výrobu, rozdělení lidí do směn, zaškolování nových pracovníků
  • Odpovídá za plnění výrobního plánu, plnění nastavených norem
  • Zajišťuje interní požadavky na vstupní suroviny a materiál
  • Odpovídá za dodržování BOZP , hygienických a potravinářských standardů
  • Záznamy / evidence výroby (v informačním systému)
  • Pracuje ve směnném provozu (3 směny)

Požadujeme:

  • Vzdělání SOU/SŠ; ideálně potravinářského nebo technického zaměření
  • Samostatnost, zodpovědnost
  • Organizační zdatnost
  • Zkušenost s vedením týmu
  • Praxe na obdobné pozici ve výrobní firmě výhodou
  • Flexibilitu pro 3-směnný provoz

Nabízíme:

  • Dlouhodobý HPP u nadnárodní výrobní společnosti
  • Příplatky za víkendy, svátky, noční služby
  • Proplácení přesčasů
  • Pravidelné odborné školení
  • Příležitost k profesnímu růstu
  • Práci v přátelském kolektivu
  • Příspěvek na penzijní připojištění / Cafeterie
  • Týden dovolené navíc
  • Závodní stravování
  • Měsíční bezplatný příděl cukrovinek
  • Nástup dohodou, možno ihned
  • Místo výkonu práce: Rohatec