předvýběr.cz

IT Support Specialist

Zveřejněno 06.12.2021

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá komplexní správou informačních systémů a počítačových sítí, systémovou integrací a řízením projektů v oblasti ICT, hledáme vhodného kandidáta na pozici IT Support Specialist.

Náplň práce:

  • Spravování počítačových sítí našich klientů, založené hlavně na technologiích Microsoft (správa stanic, uživatelská podpora, částečná podpora serverů)
  • Spolupráce na řešení nových IT projektů
  • Aktivní komunikace s klienty
  • Práce na helpdesku

Požadavky:

  • Vzdělání v oboru
  • Praxi 2 roky na obdobné pozici
  • Znalost instalací a administrace OS Windows 10 a souvisejících aplikací
  • Kreativnost, komunikativnost, spolehlivost a ochotu učit se novým věcem
  • Znalost TCP/IP a síťových prvků výhodou
  • Znalost OS Linux, administrace MS AD, MS SQL, MS Exchange výhodou
  • Praxe v řízení osobního vozidla výhodou

Nabídka:

  • Přátelský tým a pohodovou firemní kulturu
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Finanční bonusy
  • Možnost kariérního vzdělávání
  • Možnost využití moderních technologií
  • Stravenky
  • Občasná práce z domova
  • Jazykové kurzy
  • Multisport karta
  • Kancelář: Praha 5 – ul. Radlická
  • Nástup možný ihned