předvýběr.cz

Operátor balící linky v potravinářství

Zveřejněno 29.11.2021

Pro našeho klienta, společnost zabývající se výrobou jogurtů, jogurtových nápojů a smetanového sýru pro spotřebitele v celé Evropě, hledáme vhodné kandidáty na pozici Operátor balící linky v potravinářství.

Náplň práce:

  • Balení hotových výrobků dle platných předpisů a specifikací
  • Zajištění bezproblémového chodu balící linky
  • Automatické ovládání linky
  • Evidence a provádění pravidelné auto kontroly
  • Koordinace činnosti pracovníků na celé lince
  • Analýza výsledků předchozího dne na poradách FDS
  • Výroba produktů dle specifikace
  • Provádění denních mini auditů v prostoru balících strojů
  • Podílení se na preventivní údržbě

Požadavky:

  • SOU/SŠ vzdělání – výhodou v potravinářském oboru
  • Praxe v oboru potravinářství, případně z chemické výroby min. 1 rok na obdobné pozici
  • Základní znalost práce s PC (dotykové panely)
  • Zkušenost s HACCP
  • Spolehlivost, odpovědnost, komunikativnost
  • Fyzická zdatnost, psychická odolnost
  • Časová flexibilita
  • Technické myšlení/Technický background
  • Ochota pracovat na 12h směny denní/noční

Nabízíme:

  • Pracovní úvazek na HPP
  • 5 týdnů dovolené
  • FlexiPass, dotované stravování
  • Odměny ve formě firemních výrobku – jogurty a jogurtové nápoje
  • Roční bonus 8 % dle hospodaření firmy
  • Měsíční bonus 5 % ze mzdy v případě plnění zadaných úkolů a povinností
  • Odměna za doporučení nového zaměstnance
  • Bonus za přítomnost na pracovišti
  • Příspěvek na nezletilé dítě
  • Možnosti nástupu ihned
  • Místo výkonu práce – Benešov