předvýběr.cz

Obchodní ředitel s přesahem do business developmentu

Zveřejněno 24.11.2021

Pro našeho klienta, strojírenský podnik, který vyvíjí, konstrukčně zpracovává a vyrábí nástroje pro obrábění, hledáme zajímavého kandidáta na pozici Obchodní ředitel.

Vaše náplň práce:

  • Vedení obchodního týmu (4 lidi)
  • Rozvoj, motivace týmu, nastavení KPI
  • Péče o zákazníky
  • Zajištění zakázkové náplně pro firmu, plnění plánu prodeje
  • Tvorba nabídek, kalkulace a cenotvorba
  • Příprava a revize obchodních smluv či obchodních podmínek
  • Budování business relationships se zákazníky
  • Business development:
    -Business inteligence, data mining
    -Analýza trhu
    -Aktivní vyhledávání obchodních příležitostí
    -Akvizice nových zákazníků
  • Tvorba obchodní strategie
  • Reporting pro vedení firmy

Očekáváme:

  • VŠ vzdělání (ekonomického nebo technického směru)
  • Minimálně 5 let praxe na vedoucí obchodní pozici v oboru strojírenství
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni (obchodní jednání), německý jazyk výhodou
  • Profesionální vystupování a obchodní dovednosti
  • Výborné komunikační a prezentační dovednosti, vyjednávací schopnosti
  • Znalost principu kalkulací, oceňování a vyhodnocování ziskovosti
  • Orientace na výsledek
  • Proaktivita
  • Manažerské dovednosti
  • Samostatnost, spolehlivost
  • Dobrá znalost práce na PC (MS Office, znalost IS Helios velkou výhodou)

Nabízíme:

  • Zázemí silné stabilní společnosti
  • Práce na HPP
  • Adekvátní platové podmínky – základní plat + bonusy v závislosti na plnění KPI
  • Firemní auto i k soukromým účelům, notebook, mobil
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravování
  • 25 dní dovolené
  • Sick days
  • Pružná pracovní doba
  • Jazykové kurzy a zvyšování kvalifikace podporované společností
  • Lokalita pracoviště: Děčín (předpoklad častých obchodních cest)

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.