předvýběr.cz

Servisní technik dlouhotočných soustruhů

Zveřejněno 18.03.2022

Pro našeho klienta, obchodní společnost, která zastupuje výrobce obráběcích strojů, frézovacích a vrtacích center, soustružnických automatů, brusek ze Švýcarska, Německa, Itálie a Francie, hledáme vhodného kandidáta na pozici Servisní technik dlouhotočných soustruhů.

Náplň práce

  • Provádění servisních zásahů a oprav (doma i v zahraničí)
  • Uvádění strojů do provozu doma i v zahraničí, školení obsluhujícího personálu
  • Předvádění strojů v rámci mezinárodních veletrhů
  • Kontaktní osoba pro zákazníky v technické oblasti

Požadujeme

  • Zkušenost na práci s dlouhotočnými soustruhy
  • Vzdělání v oblasti strojírenství, nástrojařství apod.
  • Zkušenost v oblasti obsluhy, seřizování a programování dlouhotočných strojů
  • Němčina (výhodou) nebo angličtina, alespoň základy
  • Uživatel PC
  • Zkušenosti – pneumatika a hydraulika
  • Ochota učit se cizí jazyk
  • Pohotovost a ochota pro servisní zásahy v cizině
  • Řidičský průkaz skup. A
  • Schopnost pracovat v týmu
  • Spolehlivost
  • Samostatnost
  • Vědomí občasné vysoké pracovní výkonnosti/vytíženosti
  • Přátelské vystupování
  • Komunikativnost

Nabízíme

  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • Služební vůz
  • Notebook, mobilní telefon
  • 4 týdny dovolená
  • Místo výkonu práce – celá ČR

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis s Vaší fotografií. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.