předvýběr.cz

RESTAURANT SUPERVISOR

Zveřejněno 15.12.2021

Pro našeho klienta, hotelový resort, hledáme kolegu/kolegyni na pozici RESTAURANT SUPERVISOR

Náplň práce:

  • Zastřešení chodu bufetové restaurace a eventuálních firemních akcí
  • Práce s restaurační týmem
  • Práce s pokladním systémem (účty, uzávěrky, inventury aj.)
  • Obsluha hostů, komunikace s hosty
  • Rozvoj F&B konceptu
  • Podílení se na prodejních strategiích

Požadujeme:

  • Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
  • Praxi v oboru
  • Znalost anglického nebo německého jazyka podmínkou
  • Pozitivního člověka se smyslem pro odpovědnost a pečlivost s příjemným vystupováním
  • Komunikační a organizační schopnosti
  • Zájem učit se novým věcem
  • Klientsky orientovaný přístup

Nabízíme:

  • Stravování na hotelu ZDARMA
  • Ubytování za 1500 Kč měsíčně (wifi zdarma)
  • Přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí
  • Hotelové fitness
  • Zvýhodněné skipasy
  • Firemní akce, sportovní teambuildingy, grilování a další akce
  • Zaměstnanecké slevy na pobyty (270 Kč/osoba/noc)
  • Další benefity, např. příspěvek na penzijní připojištění
  • Místo výkonu práce: Harrachov