předvýběr.cz

Mistr lakovny

Zveřejněno 13.12.2021

Pro našeho klienta, stabilní, rodinnou a stále se rozvíjející společnost, která se zabývá výrobou ocelových konstrukcí a komponentů do užitkových automobilů, hledáme vhodné kandidáty na pozici Mistra lakovny.

Náplň práce:

  • Spolupráce s vedoucím lakovny
  • Řízení práce a podřízených dle plánu
  • Zajišťování dodržování technologických a pracovních postupů, interních předpisů, BOZP a PO
  • Zavádění optimalizace procesu
  • Zodpovědnost za správnou údržbu technologie
  • Zodpovědnost za jakost expedovaných výrobků a jejich konečnou povrchovou úpravu

Požadavky:

  • SŠ vzdělání
  • Zkušenosti na pozici mistra/vedoucího a zkušenost s práškovou lakovnou výhodou
  • Organizační a řídící schopnosti pro vedení týmu cca 12 lidí
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • Ochotu pracovat ve třísměnném provozu
  • Schopnost pracovat pod tlakem
  • Flexibilitu, spolehlivost a samostatnost
  • Smysl pro pořádek a zlepšování procesů

Nabízíme:

  • Práci v novém, moderním prostředí
  • Zaučení a plnou podporu na začátku pracovního poměru
  • Dobré finanční ohodnocení 34 000 Kč
  • Další finanční odměny dle hospodářských výsledků společnosti
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • Osobní přístup rodinné společnosti
  • Pravidelná školení
  • Jazykové kurzy
  • Mobilní tarif
  • Možnosti nástupu ihned
  • Místo výkonu práce - Most

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou