předvýběr.cz

Servisní technik divize Food Hygiene

Zveřejněno 04.03.2021

Pro našeho klienta, belgickou rodinnou společnost, působící na globálním chemickém trhu, hledáme vhodné kandidáty na pozici Servisního technika - divize Food Hygiene.

Náplň práce

• instalace dodávaných zařízení u zákazníků
• záruční a pozáruční servis dodávaných zařízení
• pravidelné preventivní prohlídky a seřízení zařízení u zákazníků
• vypracování servisních protokolů o provedených opravách u zákazníků a předání do kanceláře jako podklad k fakturaci
• inventury náhradních dílů a zařízení na skladě
• vyhodnocení potřeby zákazníků náhradních dílů a zpracování podkladů pro jejich objednávání
• spolupodílení se na tvorbě produktového portfolia zařízení
• spolupodílení se na přípravě nabídek zařízení zákazníkům
• komunikace s dodavateli zařízení v ČR
• operativní úkoly podle zadání ředitele divize Food Hgyiene a manažerů prodeje

Požadujeme

• Středoškolské vzdělání technického zaměření
• Praxe minimálně 2 roky na obdobné pozici
• vyhláška 50/78 Sb. §6
• Znalost anglického jazyka
• Schopnost práce na PC (MS Office)
• Řidičský průkaz B,
• Zodpovědnost
• Samostatnost
• Bydliště ve Středočeském kraji

Nabízíme

• Práci na hlavní pracovní poměr
• Velmi dobré platové ohodnocení
• Dlouhodobou spolupráci
• Možnost kariérního růstu
• Mobilní telefon
• Notebook
• Automobil
• Místo výkonu práce je po celé ČR, běžně však jen region Čech

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou