předvýběr.cz

Obchodní zástupce - junior

Zveřejněno 12.10.2021

Pro našeho klienta, společnost, která je největším evropským distributorem/velkoobchodem lithium fosfátových baterií bez přímé konkurence, hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodní zástupce - junior.

Náplň práce

  • Mezinárodní obchod a komunikace se zahraničními zákazníky v angličtině
  • Práce s firemním informačním systémem ERM/CRM
  • Pomoc klientům s objednávkami
  • Péče o stávající zákazníky
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Podílení se na zvyšování obratu

Požadujeme

  • Zkušenost a/nebo nadání pro obchod, technické myšlení, cit a chuť intenzivně se učit nové věci od seniorních kolegů
  • Zájem o téma obnovitelných zdrojů, úložiště elektrické energie, lithiové baterie či fotovoltaiku
  • Technické znalosti výhodou
  • Plynulá znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • Znalost dalšího evropského jazyka výhodou

Nabízíme

  • Možnost profesního růstu
  • Nástupní plat od 40.000 Kč měsíčně, po zaškolení až 60.000 Kč (záleží na schopnostech)
  • Zázemí nových kanceláří
  • Flexibilní pracovní doba
  • Bonusový program
  • Neformální prostředí a žádný škrobený dress code
  • Mnoho benefitů - 5 týdnů dovolené, sick days, home office, flexi pass, příspěvek na stravu, příspěvek na penzijní připojištění atd.
  • Kancelář v Praze - Hostivaři (8 minut autobusem od Skalky)