předvýběr.cz

Obchodní zástupce pro digitální technologie

Zveřejněno 11.10.2021

Pro našeho klienta, softwarovou společnost, která poskytuje digitální technologie průmyslovým podnikům, které pomáhají řešit různé obchodní, strategické výzvy a usnadňují plánování výroby, hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupce pro digitální technologie.

Náplň práce

  • Vyhledávání a získávání kontaktů nových zákazníků
  • Rozvoj obchodních příležitostí
  • Obchodní prezentace a samostatná jednání s klienty
  • Tvorba individuálních nabídek pro zákazníka
  • Vedení obchodních příležitostí a udržení komunikace se zákazníkem
  • Udržování dlouhodobých vztahů s klientem za účelem dalších obchodních příležitostí

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Češtinu jako rodilý mluvčí
  • Angličtinu na komunikativní úrovni – slovem i písmem
  • ŘP skup. B
  • Zájem o IT technologie
  • Reprezentativní vystupování na vysoké úrovni
  • Obchodní duch a velmi dobré komunikativní a prezentační schopnosti
  • Schopnost týmové spolupráce
  • Časovou flexibilitu
  • Zodpovědný přístup, schopnost dotahovat věci do konce, vytrvalost

Nabízíme

  • Zázemí silné prosperující společnosti
  • Práci na HPP v příjemném pracovním prostředí
  • Zajímavé mzdové podmínky + podíl z dosažených výsledků
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Služební auto, notebook, mobil i pro soukromé účely
  • Účast na firemních akcích
  • Místo výkonu práce: Praha nebo Liberec - kandidát si může vybrat
  • Nástup možný ihned nebo dle dohody