předvýběr.cz

Senior/Medior Power BI konzultant

Zveřejněno 05.10.2021

Pro našeho klienta, velmi dynamicky se rozrůstající společnost a dodavatele profesionálního Business Intelligence řešení pro klienty, hledáme vhodné kandidáty pro rozšíření stávajícího týmu na pozici Senior Power BI konzultant.

Náplň práce

  • tvorba reportů a dashboardů v Microsoft Power BI
  • business Analýza - zjišťování potřeb klienta a jejich mapování na dostupná data
  • případně vedení menšího týmu
  • případně školení zákazníků i kolegů v rámci společnosti

Požadujeme

  • minimálně 3 roky zkušeností s Microsoft Power BI
  • středně pokročilá znalost anglického jazyka
  • znalosti principů multidimenzionálního modelování
  • znalosti práce s databázemi + SQL jazyk

Nabízíme

  • možnost práce na plný i zkrácený úvazek se zájmem o dlouhodobou spolupráci
  • spolupráce na HPP i ŽL
  • kvartální odměny
  • mobilní telefon, notebook
  • možnost zapůjčení služebního vozidla
  • benefity: Kafetérie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenkový paušál, flexibilní začátek/konec pracovní doby, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Multisport karta, Permanentka do ZOO, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova, firemní akce, možnost si napracovat hodiny, možnost delšího neplaceného volna, možnost studijního volna, účast na zahraničních konferencích, vyhrazený čas na inovace
  • pozice vhodná pro OZP, s docházením do firmy i vozíčkáři
  • místo výkonu práce Praha 9

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.