předvýběr.cz

Technolog pro výrobu betonu

Zveřejněno 04.10.2021

Pro našeho klienta, je společnost s dlouholetou historií působící na českém a zahraničním trhu jako výrobce betonu a kameniva, hledáme vhodné kandidáty na pozici Technologa.

Náplň práce

  • Vaším primárním úkolem bude zajišťování kontroly vstupních surovin, výrobního postupu a vlastností betonu, a to v rozsahu kontrolního a zkušebního plánu.
  • Budete zpracovávat výsledky kontrolních zkoušek betonu a vstupních směsí.
  • Aktivně se budete věnovat optimalizaci receptur, budete navrhovat úpravy betonových směsí.
  • Budete zodpovídat za zavádění nových technologických postupů a výrobků v souladu s platnými předpisy.
  • Budete intenzivně spolupracovat s vedoucími betonáren, dále s obchodním oddělením, oddělením nákupu, vedením společnosti aj. (spolupráce bude mimo jiné spočívat v řešení případných reklamací, výběru dodavatelů vstupních materiálů, provádění inventur).
  • Komunikovat budete také se zástupci realizačních firem.

Požadujeme

  • VŠ – stavební nebo technické zaměření, vhodné i pro čerstvé absolventy s orientací v oboru
  • ŘP sk. B – služební cesty po betonárnách v regionu Čechy
  • AJ – alespoň základní úroveň (nebát se komunikovat)
  • Dobrou znalost uživatelského prostředí Windows a MS Office
  • Zájem o dlouhodobé uplatnění v oblasti výroby betonu
  • Chuť učit se novým věcem
  • Zdravotní způsobilost i pro fyzickou práci
  • Spolehlivost, odpovědnost, pečlivost, analytické myšlení
  • Týmovou spolupráci a manuální zručnost

Nabízíme

  • Možnost být součástí mezinárodní společnosti s dlouholetou tradicí a perspektivní budoucností
  • Profesní a osobní růst – pravidelná školení, prohlubování kvalifikace
  • Týden dovolené navíc
  • Pružnou pracovní dobu
  • Stravenky v hodnotě 110 Kč
  • Kantýnu přímo v areálu pracoviště
  • Odpovídající motivační finanční ohodnocení
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Výuku Aj na pracovišti, plně hrazenou zaměstnavatelem
  • MultiSport kartu
  • Příspěvky na dětský tábor, odměny za vysvědčení, …
  • Dárky po odpracování určité doby ve společnosti
  • Vánoční dárky a firemní akce
  • Slevu na firemní výrobky
  • Příjemný kolektiv kolegů, přátelské pracovní prostředí
  • Místo výkonu práce: dle bydliště (Praha 4- Kačerov nebo Hradec Králové, Pardubice, Chrudim nebo Kolín)