předvýběr.cz

Projektový manažer – solární a fotovoltaické systémy

Zveřejněno 03.08.2020

Pro našeho klienta, společnost, která je výhradním zástupcem světových výrobců v oblasti elektrotechniky, elektroniky a strojírenství, hledáme zajímavého kandidáta na pozici Projektový manažer.

Náplň práce

  • Kompletní zastřešení elektro projektů a monitorování jejich vývoje
  • Práce s projektovou dokumentací
  • Zpracování poptávek, nabídek, kalkulací, studií
  • Komunikace a prezentace elektroinstalačních materiálů u investorů a projektantů
  • Komunikace a spolupráce s techniky
  • Mapování trhu a vyhledávání nových příležitostí na trhu

Nabízíme

  • Práce ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí na českém trhu
  • Možnost práce na HPP/IČO
  • Plat po zapracování 60 – 70 000 Kč včetně provizí
  • Firemní benefity (13. plat, 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, Multisport karta, poukázka na Vánoce)
  • Dotované školení a kurzy angličtiny
  • Notebook, telefon
  • Auto i k soukromým účelům
  • Firemní akce
  • Nástup možný ihned/ dohodou
  • Kanceláře: Vestec, působnost v rámci ČR

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro
  • Znalost solárních a fotovoltaických systémů velkou výhodou
  • Vyjednávací schopnosti a komunikační dovednosti
  • Uživatelská znalost práce na PC (MS Office, interní systém)
  • Anglický jazyk (komunikace s výrobci a dodavateli ze zahraničí zejména e-mailová forma)
  • ŘP sk. B
  • Samostatný a aktivní přístup k práci
  • Chuť se vzdělávat