předvýběr.cz

Montér a servisní technik VZT

Zveřejněno 30.11.2021

Pro našeho klienta, českou společnost s tradicí více než 25 let, která se zaměřuje na vzduchotechniku, klimatizace a tepelná čerpadla, hledáme vhodné kandidáty na pozici Montér a servisní technik VZT.

Nabízíme příležitost pro montéra a servisního technika vzduchotechnického zařízení na HPP, který rád pracuje v sehraném týmu, zároveň se nebojí převzít zodpovědnost. Samostatné vedení montážních prací na zakázkách v rodinných domech i velkých technických provozech.

Náplň práce:

  • Servis, opravy a montáže vzduchotechniky a klimatizací včetně VZT rozvodů
  • Diagnostikování závad technických VZT zařízení
  • Komunikace se zákazníky
  • Samostatná komunikace na zakázkách

Požadujeme:

  • SOU/SŠ vzdělání technického směru (ideálně chlazení nebo elektro)
  • Praxe v oboru VZT a chlazení výhodou
  • Ochota pracovat, učit se novým věcem
  • ŘP B – aktivní řidič
  • Znalost čtení technické dokumentace
  • Zodpovědnost, časový flexibilita
  • Praxe v oboru min. 2 roky

Nabízíme:

  • Různorodou a zajímavou práci na HPP
  • Pravidelná školení a důraz na rozvoj
  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Místo výkonu práce: Praha a okolí