předvýběr.cz

Podlahář/řidič sk. B (C výhodou)

Zveřejněno 22.09.2021

Pro našeho klienta, výrobní společnost v oblasti průmyslových podlah, hledáme manuálně zručné lidi na pozici Podlahář/řidič.

Náplň práce

  • Příprava a pokládka průmyslových podlah
  • Rozvoz materiálu po stavbách

Očekáváme

  • ŘP sk. B, sk. C velkou výhodou
  • Manuální zručnost, pečlivost
  • Schopnost řešit nastalé situace
  • Spolehlivost, pracovitost a zodpovědný přístup k práci

Nabízíme

  • Práce ve stabilní společnosti
  • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr/ IČO
  • Řádné zaškolení
  • Hrazená doprava na zakázku a ubytování je samozřejmostí
  • Plat 35 000 – 50 000 Kč dle zkušeností
  • Finanční bonus za práci o víkendech a svátcích
  • Nástup ihned/dohodou
  • Kanceláře: Pardubice, působnost: Česká republika, Slovensko