předvýběr.cz

Prodejce serverového hardware

Zveřejněno 20.09.2021

Pro klienta hledáme kandidáta, který se bude aktivně podílet na plnění stanovených obchodních cílů společnosti v oblasti dodávek serverového hardware, na pozici Prodejce serverového hardware.

Pracovní náplň

  • Analyzovat zákaznické požadavky, konzultovat řešení
  • Zpracovávat přijaté poptávky, tvořit nabídky a vyřizovat objednávky
  • Poskytovat prodejní podporu a rozvíjet vztahy se zákazníky
  • Spolupracovat s marketingovým a reklamačním oddělením

Co požadujeme

  • Student VŠ v oboru IT, elektro, ekonomie
  • Schopnost rychle se učit
  • Velmi dobré komunikační dovednosti, spolehlivost, samostatnost i schopnost týmové práce
  • Dobrá orientace v IT
  • Základní znalost AJ
  • Dostupnost min. 10 hodin týdně

Co nabízíme

  • Celoroční brigáda
  • Motivující platové ohodnocení (prémie podle dosažených výsledků)
  • Flexibilní pracovní doba
  • Perspektivní práci v české společnosti s dlouholetou tradicí v oboru
  • Pracoviště v areálu ČVUT Praha 6