předvýběr.cz

Senior nákupčí

Zveřejněno 20.09.2021

Pro našeho klienta, strojírenskou společnost, která je jedním z významných komplexních dodavatelů energetických zařízení se zaměřením na průmyslové kotle, na vývoj, dodávky a servis průmyslových parních a expanzních plynových turbín, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Senior nákupčí.

Náplň práce

  • Vyjednávání dodávek požadovaných komodit s dodavateli a obchodními partnery
  • Realizace výběrových řízení, udržování a rozvíjení vztahů s dodavateli a obchodními partnery a odpovědnost za plnění nasmlouvaných závazků
  • Vystavování a správa objednávek, evidence a správa zásob
  • Vyřizování došlých faktur, aktivní spolupráce na optimalizaci skladových zásob
  • Vyřizování reklamací a jejich řešení ve spolupráci s oddělením kvality
  • Systematické hodnocení dodávek a dodavatelů v rámci zavedeného systému hodnocení
  • Správa a supervize dalších nákupčí v oblasti náplně a kontroly jejich práce

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání v oblasti strojírenství, energetiky nebo technického zaměření
  • Minimálně 3 roky praxe na pozici Nákupčí, znalost prostředí průmyslových kotlů a turbín velkou výhodou
  • Anglický jazyk na velmi dobré úrovni (komunikace na denní bázi)
  • Znalost právní problematiky (především kupních smluv, smluv o dílo a řešení případných sporů s dodavateli – reklamace), znalost nákupního procesu, dodacích podmínek dle Incoterms 2010
  • Dobrá znalost práce na PC
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Samostatnost, schopnost práce v zátěžových situacích, proaktivní přístup

Nabízíme

  • Zázemí strojírenské firmy s dlouhodobou tradicí a známou značkou
  • Práce na hlavní pracovní poměr
  • Pružná pracovní doba, pevná část 9:00 – 13:00 h.
  • Možnost práce na home-office
  • Příspěvek na penzijní připojištění, stravenky
  • Možnost dalšího odborného vzdělání a jazykové vzdělání podporované společností (odborné kurzy a semináře týkající se pozice, jazykové kurzy v místě společnosti)
  • Nástup ihned
  • Kanceláře: Brno