předvýběr.cz

Junior finanční analytik (Zlín)

Zveřejněno 20.09.2021

Pro našeho klienta, přední lokální poradenskou skupinu butikového charakteru poskytující poradenské služby malým a středním podnikům prostřednictvím uznávaných odborníků v daných oblastech, hledáme vhodné kandidáty na pozici Junior finanční analytik (Zlín).

Náplň práce

  • Podílení se na poskytování poradenských služeb českým i zahraničním klientům v oblasti korporátních financí (prognózy, ekonomické modely, odhady tržní hodnoty firem), spolupráce s daňovými a ekonomickými poradci a advokáty naší skupiny
  • Realizace finančních analýz a rešerší podnikatelských subjektů převáženě v oblasti malých
  • a středních firem pro divizi SAMAK Business Advisory
  • Spolupráce se seniorními kolegy na M&A projektech: příprava podkladů a analýz, komunikace s klienty, potenciálními klienty, partnery a zájemci o prodávané společnosti, řešení jejich požadavků
  • Postupné získávání zkušeností a práce na složitějších a samostatnějších úkolech

Požadujeme

  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Orientace v účetní oblasti, sestavení účetních závěrek, zpracování finančních analýz a reportů apod
  • Dobrá znalost anglického jazyka (alespoň B2)
  • Výborná znalost MS Office, zejména Excel a PowerPoint
  • Analytické myšlení, schopnost samostatného úsudku při řešení problematických situací
  • Velmi dobré komunikační schopnosti
  • Zájem o oblast účetnictví, financí a projektového řízení, chuť se dále vzdělávat v tomto směru

Nabízíme

  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Teambuildingy
  • Občerstvení na pracovišti
  • Pestrou a rozmanitou náplň práce, možnost výrazného profesionálního růstu
  • Přátelské a neformální prostředí firmy „rodinného“ typu
  • Kanceláře v centru Zlína (a v centru Prahy)