předvýběr.cz

Elektronik (Elektrotechnik) – Team leader

Zveřejněno 14.09.2021

Pro našeho klienta, společnost vyrábějící detekční systémy, hledáme vhodného kandidáta na pozici

Elektronik (Elektrotechnik) – Team leader.

Náplň práce

  • Vedení týmu pro kompletaci, kontroly a servisu
  • Vedení skladového hospodářství
  • Zkoušení a testování í technických zařízení
  • Zajištění pravidelných kontrol zařízení
  • Spoluvytváření a úpravy technologických postupů na výrobky
  • Komunikace s vývojovým oddělením externím dodavateli

Požadujeme

  • VŠ/SŠ elektro (slaboproud, elektrická část)
  • Angličtina na komunikativní úrovni (komunikace se zahraničními dodavateli a partnery)
  • Zkušenosti na obdobné pozici alespoň 2-3 roky
  • Vynikající schopnost číst elektrotechnická schémat a přehled v elektronice
  • Organizační schopnosti, zájem učit se novým věcem a jejich organizace
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • Práci na HPP – plný úvazek
  • Zajímavé pracovní uplatnění ve stabilní a perspektivní společnosti
  • Velmi dobré finanční ohodnocení
  • Práci v příjemném kolektivu
  • Jednosměnný provoz
  • Možnost přesčasů
  • Hrazené svátky
  • Možnost vypracovat se na vedoucího oddělení
  • Bonus za docházku 1.000 Kč
  • Dovolenou navíc až 33 dnů
  • Sick Day (5 dnů)
  • Příspěvek na sport (Multisport karta)
  • 13.plat
  • Prémie (dle výsledku produktivity)
  • CAFETERIE na pracovišti
  • Služební auto k pracovním účelům
  • Zázemí společnosti Praha
  • Nástup možný ihned