předvýběr.cz

Mistr strojírenské výroby

Zveřejněno 22.11.2021

Pro našeho klienta, společnost s dvacetiletou zkušeností v automatizaci logistiky, hledáme vhodné kandidáty na pozici Mistr strojírenské výroby.

Náplň práce:

  • Zajišťování výroby v daných termínech a kvalitě
  • Vedení a koordinace práce týmu CNC strojů
  • Plánování směn
  • Zajišťování účelného využívání nástrojů a spotřeby režijních nákladů
  • Zodpovědnost za servis strojů CNC
  • Zajišťování pracovní a technologické kázně
  • Zodpovědnost za dodržování ZP, BOZP, PO a ostatních směrnic
  • Komunikace s ostatními útvary společnosti
  • Plnění úkolů nadřízeného
  • Účast na pravidelných koordinačních výrobních poradách

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ/SOU vzdělání strojírenského zaměření s praxi na podobné pozici
  • Velmi dobrá znalost technické dokumentace
  • Velmi dobrá znalost technologie obránění
  • Samostatnost a spolehlivost
  • Organizační schopnosti
  • Zkušenosti s vedením týmu
  • Základní znalost MS Office (Excel, Word)

Nabízíme:

  • Atraktivní motivační odměny dle plnění zadaných cílů
  • Zajímavou a tvůrčí činnost v perspektivním oboru automatizace
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Týden dovolené nad rámec ZP
  • Finanční příspěvek na stravování
  • Zaměstnanecké půjčky
  • Možnost zapůjčení automobilu a nářadí
  • Odměny při pracovních a životních jubileí
  • Lokalita: Kolín

Zveřejněno 06.04.2022

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá vývojem a výrobou automatizační techniky, hledáme vhodné kandidáty na pozici Mistr strojírenské výroby.

  • Zajištění výroby v daných termínech a kvalitě
  • Vedení a koordinace týmu (15 – 20 lidí)
  • Zajištění účelného využívání nástrojů a spotřeby režijních nákladů
  • Zajištění pracovní a technologické kázně

Požadujeme:

  • SŠ/SOU vzdělání strojírenského zaměření
  • Praxi na obdobné pozici - strojírenská výroba
  • Velmi dobrou znalost technické dokumentace
  • Velmi dobrou znalost technologie obrábění

Nabízíme

  • Práci na jednu směnu (Po – Pá 7:00 – 15:30)
  • Mzdové ohodnocení dle praxe a zkušeností
  • Atraktivní motivační odměny dle plnění cílů
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Odměny při pracovním a životním jubileu
  • Místo výkonu práce: Kolín