předvýběr.cz

Elektrokonstruktér

Zveřejněno 13.05.2021

Pro našeho klienta, společnost zabývající se výrobou vstřikovacích lisů, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Elektrokonstruktér.

Vaše náplň práce

  • Elektrokonstrukční řešení vstřikovacích strojů dle požadavků zákazníka s ohledem na platné normy
  • Tvorba elektrických schémat (výkresová dokumentace)
  • Tvorba kusovníků
  • Navrhování rozváděčových skříní
  • Specifikace použitých materiálů a postupů
  • Spolupráce s jednotlivými odděleními ze zahraničí

Očekáváme

  • SŠ nebo VŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • Vyhlášku č. 50/1978 Sb. §5,6 velkou výhodou
  • Znalost norem ČSN EN 60204-1, ČSN EN 201
  • Znalost AJ nebo NJ (zejména pro prvotní zaškolení v Rakousku, poté spolupráce s jednotlivými odděleními ze zahraničí)
  • Dobré technické znalosti, čtení technické dokumentace
  • Znalost MS Office
  • E-Plan, SAP výhodou
  • Zodpovědnost, samostatnost, pečlivost
  • Kreativitu, inovativní myšlení, orientaci na zákazníka, aktivní přístup
  • Řidičský průkaz B (občasné pracovní cesty)

Nabízíme

  • Mezinárodní zázemí s příjemnou firemní kulturou
  • 25 dní dovolené
  • Mimořádná volna sjednaná kolektivní smlouvou (svatba, pohřeb, stěhování aj.)
  • 13. a 14 plat
  • 1x ročně Flexi Pass
  • Odměny za věrnost společnosti
  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Dotované stravování
  • Prémie za hospodářský výsledek firmy
  • Odměny za 100% docházku bez absencí
  • Dary při životních výročích
  • Příspěvky na kulturní a sportovní akce
  • Příspěvek na pracovní oděv
  • Očkování proti chřipce (v zimních měsících)
  • Kanceláře: Kaplice