předvýběr.cz

Technik výroby / montážní technik

Zveřejněno 13.09.2021

Pro našeho klienta, společnost, která již několik let působí na českém a slovenském trhu jako přímý výrobce světelné reklamy a dovozce okenních fólií Classis USA, hledáme zaměstnance na pozici Technik výroby / montážní technik (plný úvazek).

Náplň práce

  • Výroba světelné reklamy a dalších reklamních prvků
  • Práce s profesionálním pracovním nářadím a technikou
  • Sváření a frézování materiálů (případně zaškolíme)
  • Montáž reklamy u zákazníků po ČR
  • Jednosměnný provoz ve výrobě 7 – 16 hod.

Požadujeme

  • Vzdělání – minimálně středoškolské bez maturity
  • Řidičský průkaz skupiny B, C, E (případně zajistíme)
  • Praxe ve frézování velkou výhodou
  • Bezúhonnost
  • Zručnost a kreativitu
  • Chuť pracovat
  • Loajálnost vůči společnosti

Nabízíme

  • Stabilní pracovní místo v moderní společnosti s výborným hodnocením mezi klienty
  • Možnost kariérního postupu
  • Nadstandartní dietní systém a příspěvky na jídlo
  • Novou pracovní zkušenost v reklamě
  • Pracovní oděv, včetně obuvi zdarma
  • HLAVNÍ BENEFIT – dobré jméno společnosti a spokojenost zaměstnanců
  • Platové ohodnocení 30 000 - 40 000 Kč
  • Možnost spolupráce na HPP/IČO
  • Sídlo společnosti Tuklaty u Úval – Praha východ