předvýběr.cz

Programátor průmyslové automatizace

Zveřejněno 06.12.2021

Pro našeho klienta, společnost poskytující odborné a profesionální služby v oboru průmyslové automatizace, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Programátor průmyslové automatizace.

Náplň práce:

  • Programování prostředků průmyslové automatizace (Siemens, Rockwell)
  • Občasné výjezdy ke klientům v rámci ČR a výjimečně i zahraničí

Požadujeme:

  • Minimálně SŠ elektro
  • Zkušenosti v samostatném programování
  • Vyhláška 50, min. § 5
  • ŘP. sk., B“
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Ruský jazyk výhodou
  • Analytické myšlení, samostatnost, pečlivost

Nabízíme:

  • Zajímavou práci ve stabilní a prosperující společnosti na hlavní pracovní poměr
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Spoluúčast na tvorbě a vývoji nového produktu od analýzy po realizaci
  • Notebook, telefon, firemní benefity, služební auto
  • Flexibilní pracovní doba, možnost homeoffice
  • Nástup ihned nebo dle dohody
  • Místo výkonu práce Úvaly