předvýběr.cz

Programátor .NET, C#

Zveřejněno 25.05.2021

Pro našeho klienta, společnost ZONER software, ryze českou, stabilní společnost s 28letou historií a která vyvíjí špičkové produkty, které se používají v různých zemích světa, hledáme vhodného kandidáta na pozici Programátora .NET a C#, který se bude podílet na vývoji a správě revolučního e-commerce řešení pro tvorbu vlastních e-shopů.

Náplň práce

  • Vývoj unikátního nástroje pro správu internetových obchodů
  • Rozvoj a údržba aktuálních funkcí
  • Návrhy nové funkcionality

Požadujeme

  • Výbornou znalost programování v .NET a C#
  • Praxi s prací dle návrhových vzorů
  • Znalost práce s MSSQL - výhodou
  • Praxe s XSLT pro transformaci dat - výhodou
  • Velkým plusem je znalost ekonomických systémů používaných v e-commerce (Money S, Pohoda aj.)
  • Základní povědomí, jak fungují krabicová řešení pro e-shopy

Nabízíme

  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Letní a vánoční finanční odměny
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost home-office
  • Až týden dovolené navíc + sick-days
  • Stravenková karta / stravenkový paušál - 137 Kč/den (plně hrazeno zaměstnavatelem)
  • Firemní životní a úrazové pojištění
  • Placené mobilní služby i pro osobní použití
  • Budget pro profesionální růst a rozvoj
  • Zázemí stabilní české společnosti s předním postavením na trhu
  • Přátelský kolektiv různých věkových kategorií, neformální atmosféra
  • Příjemné pracovní prostředí v centru Brna s vlastním parkovištěm uvnitř areálu
  • Bezplatné jazykové kurzy angličtiny, němčiny, španělštiny a/nebo čínštiny
  • Sportovní vyžití přímo v areálu společnosti i v externích sport centrech
  • Možnost občasného zapůjčení firemního elektromobilu Tesla