předvýběr.cz

Technik slaboproudých systémů

Zveřejněno 08.09.2021

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá kompletním servisem v oblasti slaboproudu, datových sítí a fotovoltaických systémů, hledáme vhodného kandidáta na pozici Technik slaboproudých systémů.

Náplň práce

  • Instalace a servis slaboproudých systémů u koncových zákazníků

Požadavky

  • Vzdělání v oboru elektro podmínkou
  • Vyhláška 50, min. § 5
  • ŘP skup. B
  • Fyzická zdatnost a schopnost pracovat ve výškách
  • Praxe je velkou výhodou
  • Schopnost samostatné práce, spolehlivost

Nabízíme

  • Práce na HPP
  • Finanční ohodnocení 30 – 40 tis. dle zkušeností, samostatnosti a výkonu
  • Pracovní doba od PO do PÁ (8:00 – 16:30 s přestávkou na oběd dle průběhu práce)
  • K dispozici auto – pro pracovní účely a na cesty do/z práce (k/od zákazníka)
  • Notebook, mobil i pro soukromé účely
  • Sick days
  • Stravenky
  • Kancelář a zázemí společnosti: Praha 9
  • Místo výkonu práce: Praha a Středočeský kraj
  • Nástup možný ihned