předvýběr.cz

Montážník schodišť

Zveřejněno 08.09.2021

Pro našeho klienta, předního výrobce schodišť a zábradlí s více než 20letou tradicí, hledáme vhodné kandidáty na pozici Montážník schodišť.

Náplň práce

  • montáž dřevěných, kovových a kombinovaných schodišť, vnitřních i venkovních
  • montáž dřevěných a kovových zábradlí, skleněných galerií

Požadujeme

  • min. vyučen – obor truhlář nebo zámečník výhodou
  • praxe na montážích, případně i ve dřevovýrobě nebo kovovýrobě – výhodou
  • řidičské oprávnění skupiny B, aktivní řidič
  • orientace v technické dokumentaci, technické dovednosti, kreativní myšlení
  • umění jednat se zákazníkem, schopnost empatie
  • umění poradit si v různých situacích
  • ochota často cestovat
  • fyzická zdatnost a odolnost
  • příjemné vystupování, korektní a vstřícné jednání
  • samostatnost, pečlivost, loajalita, vysoká míra zodpovědnosti, kolegialita
  • alespoň částečná znalost německého jazyka – není podmínkou, ale velkou výhodou

Nabízíme

  • samostatnou práci na HPP ve stabilní české společnosti s 25letou tradicí v oboru
  • motivující platové ohodnocení s benefitním systémem orientovaným na výkon
  • po prvním roce smlouva na dobu neurčitou
  • odměny za práci přesčas, proplácení cestovních náhrad
  • firemní mobilní tarif i k vlastnímu užívání, jako odměna za dobrou práci
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na stravování
  • pracovní pomůcky odpovídající pozici
  • pracovní firemní ošacení
  • jednosměnný provoz, jednodenní montáže
  • výrazná sleva na výrobky společnosti
  • nástup dle dohody, možný ihned
  • lokalita práce Mladoňovice + montáže – Česká republika, Rakousko

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.