předvýběr.cz

Asistent/ka prodeje

Zveřejněno 14.01.2020

Pro našeho klienta, společnost, která vytváří elegantní a luxusní kyticové boxy, hledáme vhodné kandidáty na pozici Asistent/ka prodeje.

Náplň práce

  • Komunikace se zákazníkem
  • Prodej a obsluha pokladny
  • Prezentace produktu a pomoc klientovi s výběrem
  • Udržování čistoty a pořádku na pracovišti
  • Péče o produkty

Požadujeme

  • Minimálně vyučení (ideálně v oboru)
  • Alespoň rok praxe v oblasti prodeje
  • Příjemné vystupování, dobré komunikační schopnosti
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Ochota, vysoké pracovní nasazení, týmový duch
  • Zodpovědnost

Nabízíme

  • Přátelský a nápomocný tým
  • Možnost kariérního postupu
  • Milé rodinné prostředí
  • Nádherné barevné boxy růží všude okolo Vás
  • Odměnou nejen odpovídající finanční ohodnocení, ale i uznání od zákazníků a kolegů
  • Místo výkonu práce: Praha – Chodov, Smíchov, Zličín

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou