předvýběr.cz

Master Data Coordinator

Zveřejněno 06.09.2021

Pro našeho klienta, americkou společnost poskytující všechny druhy administrativního a finančního servisu pro své evropské pobočky, hledáme vhodného kandidáta na pozici Master Data Coordinator.

Master Data Coordinator je zodpovědný za celkovou správu kmenových dat zákazníků SAP, včetně zadávání nových zákaznických dat, změn stávajících zákaznických dat, jejich ověřování a oprav v souladu se zásadami kmenových dat zákazníků.

Náplň práce

  • Tvorba a údržba komerčních dat v rámci systémů Oracle/SAP, Windchill
  • Zajištění včasného, efektivního, správného a plynulého zpracování datových transakcí
  • Údržba dat a procesů v reakci na změnové požadavky
  • Analýza provozu databází, příčin problémů a reakcí na techniky řešení problémů
  • Plnění pracovních pokynů, dodržování firemních standardů a požadavků k auditu
  • Optimalizace procesů

Požadavky

  • Pokročilá znalost angličtiny (reporting a zadání úkolů v AJ)
  • Zkušenost s prací s ERP systémy typu SAP/Oracle výhodou
  • Iniciativa, proaktivní přístup, soft skills, výborné komunikační dovednosti
  • Týmové jednání
  • Znalost MS Office

Nabízíme

  • Motivační ohodnocení a roční bonusy
  • Stravenky
  • Flexipassy v hodnotě 500 Kč nebo Multisport karta
  • 5 týdnů dovolené, sick days
  • Volno v den narozenin
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost home-office
  • Příspěvek na jazykové a vzdělávací kurzy 5 000 Kč
  • Příspěvek na životní a penzijní pojištění
  • Firemní mobilní tarif
  • Příjemné a moderní pracovní prostředí blízko centra Brna
  • Občerstvení na pracovišti