předvýběr.cz

Prodejní asistentka

Zveřejněno 01.09.2021

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá prodejem obuvi, kabelek a dámského oblečení, hledáme vhodné kandidáty na pozici Asistentka prodeje.

Náplň práce

  • Prodej obuvi, kabelek a dámského oblečení
  • Poradenství zákazníkům při nakupování zboží
  • Vedení pokladny (manipulace s hotovostí)
  • Zodpovědnost za zboží a vybavení prodejny
  • Dohled nad prodejnou
  • Doplňování zboží, evidence reklamací

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání
  • Základy angličtiny
  • Spolehlivost, dochvilnost, výborná komunikace, samostatnost, pečlivost
  • Příjemné vystupování (svěží a upravený zevnějšek)
  • Zájem o módu a design
  • Časová flexibilita

Nabízíme

  • HPP
  • Zajímavé platové ohodnocení + provize z prodeje
  • Práci v příjemném kolektivu
  • Zázemí stabilní firmy
  • Zaměstnanecká sleva na zboží
  • Nástup možný ihned, pracovní smlouva se 3 měsíční zkušební dobou
  • Místo výkonu práce: Hradec Králové