předvýběr.cz

Obchodní zástupce – segment fotovoltaika

Zveřejněno 01.09.2021

Pro našeho klienta, společnost, která je velkoobchodem s fotovoltaikou, solárním e-shopem a FV e-shopem, hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupce – segment fotovoltaika.

Náplň práce

  • Akvizice obchodních příležitostí v České republice
  • Péče o stávající obchodní partnery – bude Vám svěřena část zavedených obchodních partnerů
  • Plánování a určení obchodních cílů, vyhodnocování úspěšnosti, práce na operativních úkolech
  • Práce zejména v terénu – cestování ve svěřeném regionu Čech
  • Úzká spolupráce s manažerem týmu, rozbor krátkodobých cílů (součástí týmu bude administrativní a obchodní podpora)
  • Samostatné plánování obchodních cest, domlouvání schůzek
  • Úzká spolupráce s kolegy napříč společností

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • ŘP skupiny B – aktivní řidič - podmínkou
  • Cílevědomého, trpělivého kandidáta a ochotného se učit, s citem pro potřeby zákazníka
  • Organizovaného, flexibilního, pečlivého a samostatného člověka
  • Znalost angličtiny slovem a písmem (alespoň B2), němčina vítána
  • Výborné komunikační schopnosti, proaktivní přístup, obchodní myšlení
  • Pracovní zkušenosti na obdobné pracovní pozici
  • Znalost MS Office (Excel, Word, Outlook, PowerPoint)

Nabízíme

  • Zajímavou práci v oblasti obnovitelných zdrojů
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Motivující finanční odměnu (fix + bonusy)
  • Mobilní telefon, Notebook, služební vůz i k soukromým účelům
  • Zaměstnanecké benefity
  • Mezinárodně orientované pracovní prostředí v rozvíjející se společnosti
  • Home office
  • Lokalita: Praha 1 – Malá Strana
  • Nástup možný ihned