předvýběr.cz

Zkušební technik

Zveřejněno 27.02.2019

Pro našeho klienta, zkušební laboratoř dopravního značení a zařízení, hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici Zkušební technik.

Náplň práce

  • Provádění zkoušek vodorovného a svislého dopravního značení v terénu i laboratorních podmínkách
  • Příprava zkušebních záznamů a protokolů
  • V průběhu sezóny (březen – listopad) zejména měření dopravního značení měřícím vozidlem v plném provozu

Požadujeme

  • Min. středoškolské vzdělání s maturitou - technického směru výhodou
  • Praxe v oboru – výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B a zkušenost s řízením vozidla nutností
  • Výbornou znalost práce s Microsoft Excel
  • Anglický jazyk – slovem i písmem
  • Německý - hovorově - výhodou
  • Pečlivost, pozornost, samostatnost
  • Technické myšlení
  • Ochotu cestovat (ČR + někdy Evropa)

Nabízíme

  • Práci na HPP ve stabilní české společnosti
  • Platové ohodnocení dle zkušeností a dovedností
  • 13. a 14. plat
  • Roční osobní ohodnocení až do výše jednoho měsíčního platu
  • Mobilní telefon
  • Stravenky
  • Z velké míry samostatnou organizaci vlastní práce
  • Sídlo společnosti - Brno