předvýběr.cz

Prodejní technik pro region Morava

Zveřejněno 31.08.2021

Pro našeho klienta, společnost zabývající se dodáváním komponentů pro průmyslovou automatizaci, hledáme vhodné kandidáty na pozici Prodejní technik pro region Morava.

Náplň práce

  • Péče a rozvoj vztahů mezi stávajícími zákazníky a aktivní vyhledávání nových příležitostí
  • Technická podpora a komunikace s konstruktéry, technology, vývojáři a údržbami
  • Návrhy vhodných řešení v oblasti průmyslové automatizace

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického zaměření výhodou, může být i absolvent
  • Aktivní znalost anglického nebo německého jazyka výhodou – komunikace s dodavateli
  • Nadšení pro techniku a automatizaci
  • Výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Orientace na zákazníka a jeho potřeby
  • Inovativní a kreativní přístup
  • Schopnost sebe motivace a strategického myšlení
  • Ochota cestovat

Nabízíme

  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Individuální rozvržení pracovní doby
  • Vlastní organizace náplně práce
  • Mobilní telefon, notebook, auto i pro osobní účely
  • 5 dní sick days
  • Bonusy/prémie
  • Individuální odměny při dosažení nadstandartních cílů
  • Vymezený čas na inovace a sebevzdělání
  • Možnost školení ve výrobních závodech dodavatelů v zahraničí
  • Příspěvek na vzdělání/jazykové kurzy
  • Firemní akce
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Působnost v regionu Morava