předvýběr.cz

Prodejce vzdělávacích akcí

Zveřejněno 15.11.2021

Pro našeho klienta, společnost která zastřešuje odborné vzdělávání, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Prodejce vzdělávacích akcí.

Náplň práce:

• Prodej vzdělávacích akcí (semináře, webináře, roční předplatné, zakázková školení pro firmy) pro cílovou skupinu – účetní, daňoví poradci, účetní firmy, státní správa...
• Každodenní telefonická komunikace se zákazníky prostřednictvím aktivního a pasivního oslovování
• Vytváření těch nejlepších řešení pro zákazníka
• Kompletace databáze a množství nových poznatků

Požadujeme:

• Komunikativnost, zodpovědnost, spolehlivost
• Samostatnost, flexibilitu, ochotu učit se novým věcem
• Práce s internet – pokročilá úroveň, znalost MS Office (Word, Outlook, MS Teams)
• Schopnost naučit se pracovat s firemními systémy
• Obchodní duch - výhodou
• Podmínkou je reprezentativní vzhled a vystupování

Nabízíme:

• Práci na HPP
• Možnost kombinace práce z domova, v terénu a office – sám si budeš z velké části plánovat, zda chceš pracovat z domu nebo kanceláře – při dobrých výsledcích tedy budeš mít jistou míru volnosti
• Plnou podporu celého týmu – dokonale tě všemu zaučíme, zázemí silné, stabilní a mezinárodní společnosti
• Každý den budeš v kontaktu se všemi členy týmu – své nápady můžeš velmi rychle realizovat – nejsme žádný korporát
• Podílení se na cestovních náhradách – (příspěvek na dopravu do zaměstnání)
• Motivační odměna závislá od výsledků v prodeji, cílové bonusy
• Prostor pro osobnostní a odborný růst
• Práce pouze od pondělí do pátku (volné víkendy), práce pouze na ranní směny od 7:00 do 15:30
• Za každou odpracovanou směnu stravenka v hodnotě 145 Kč
• 20 dní dovolené + 2 Sick days
• Bezplatné používání produktů vydavatelství během trvání pracovního vztahu
• Možnost rozvíjet se v aktívním obchodu
• Možnost budovat nové call centrum
• Místo výkonu práce: Praha 1 nebo Český Těšín dle preference