předvýběr.cz

IT SERVISNÍ TECHNIK / ADMINISTRÁTOR

Zveřejněno 23.08.2019

Pro našeho klienta, společnost působící v problematice informačních technologií, hledáme vhodné kandidáty na pozici IT SERVISNÍ TECHNIK / ADMINISTRÁTOR.

Co vás čeká

  • zajímavá a kreativní práce
  • přístup k nejnovějším technologiím
  • podpora zkušeného týmu
  • instalace, konfigurace, ladění serverů, routerů
  • návrhy principů fungování infrastruktury klienta
  • analýzy, řešení nestandardních situací
  • práce přímo u klienta, nebo v servisním středisku
  • profesní i osobní rozvoj
  • kolegové, kteří jsou připraveni pomoci

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • dobrou znalost HW a operačních systémů
  • odborné znalosti v oblastech síťové prvky, WIFI Sítě, bezdrátové řešení
  • orientaci v MS Office a běžně dostupných aplikacích
  • rychlou orientaci a detekci problému
  • schopnost řešit dané úkoly samostatně, nebo s podporou svého týmu
  • učenlivost
  • řidičský průkaz sk. B
  • dobrou znalost českého jazyka

Výhodou bude, pokud budete umět

  • Microsoft technologie, Linux, Mac OS X
  • Microsoft server, VMware, Hyper-V, Firewall
  • aktivně AJ
  • praxe v oboru
  • manuální zručnost

Co vám můžeme nabídnout

  • čestné a rovné jednání
  • individuální přístup
  • flexibilní pracovní podmínky
  • Home Office
  • Sick Days
  • možnost neustálého zdokonalování a profesního růstu, podporu vzdělávání
  • dobrý pracovní kolektiv
  • firemní mimopracovní aktivity
  • adekvátní platové ohodnocení (prémie, bonusy, odměny)
  • běžné firemní benefity
  • Místo pracoviště: Praha 4 - Krč

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.