předvýběr.cz

Desk Engineer/Technical Sales Engineer

Zveřejněno 30.08.2021

Pro našeho klienta, společnost, která je distributorem produktů firem Parker Hannifin, BMT Superlok, Pressure Tech a Sandvik pro Českou republiku, Slovensko, Polsko a Bělorusko, hledáme vhodné kandidáty na pozici Desk engineer/Technical sales engineer.

Náplň práce

  • jednání a komunikace s dodavatelem
  • zpracování návrhů optimálních technických řešení pro klienty
  • zajišťování technické podpory klientům
  • tvorba cenových nabídek a úspěšné dokončení obchodních transakcí

Požadavky

  • VŠ nebo SŠ vzdělání, technického (nejlépe strojírenského) směru
  • zkušenosti z technické pozice v oboru měření a regulace, strojírenství – výhodou
  • samostatnost, pracovní nasazení, zodpovědnost
  • reprezentativní vystupování
  • řidičský průkaz skupiny B
  • znalost práce na PC
  • uživatelská znalost AJ

Nabízíme

  • všestrannou podporu mateřské firmy
  • dovolená 20 dní + 4 dny sick day
  • technické a obchodní vyškolení
  • samostatnou a tvořivou práci
  • osobní rozvoj
  • notebook
  • firemní benefity
  • Home office
  • Místo výkonu práce: Líbeznice a pohyb ve vybraných regionech dle místa bydliště + home office (pro Technical sales engineer)

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.