předvýběr.cz

Head of Digital Distribution

Zveřejněno 03.08.2021

Pro našeho klienta, společnost, která vlastní nejrozsáhlejší hudební katalog a má vedoucí pozici na trhu v oblasti hudebních nahrávek, hledáme vhodné kandidáty na pozici HEAD OF DIGITAL DISTRIBUTION.

Náplň práce

  • Člen rozšířeného managementu společnosti
  • Scouting a rozšiřování rosteru o nové akvizice pro digitální distribuci převážně hip-hop/rap, pop CZ/SK
  • Zadávání nových titulů na denní bázi do interních distribučních systémů
  • Denní account management, podpora a komunikace a udržování pevných vztahů se zastupovanými labely/umělci
  • Nabízení nových titulů hudebním servisům (Spotify, Apple Music ad.), pravidelná komunikace, včetně doručení potřebných promotion materiálů
  • Marketingová podpora, online kampaně a reporting
  • Komunikace s finančním oddělením a odbavování vyúčtování na kvartální bázi

Požadavky

  • SŠ / VŠ vzdělání
  • Praxe na obdobné nebo související pozici minimálně 4-5 let
  • Schopnost vést a budovat tým
  • Silné dovednosti v oblasti Google, Analytics, Spotify, Apple music atd.
  • Schopnost vést a řídit strategie týkající se digitální distribuce
  • Silné mezilidské komunikační schopnost, takt, diplomacie
  • Analytické myšlení a finanční gramotnost
  • Pokročila zkušenost PC, MS Office
  • Vynikající verbální znalosti angličtiny
  • Silná osobnost

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 dní dovolené navíc
  • Sick days
  • Možnost home office
  • Stravenky
  • Multisportka plně hrazená zaměstnavatelem
  • Team building aktivity
  • Možnost profesního růstu
  • Zahraniční stáže
  • Místo výkonu práce: Praha 6 – Dejvice