předvýběr.cz

Product Manager - Domácí repertoár

Zveřejněno 27.08.2021

Pro našeho klienta, společnost, která vlastní nejrozsáhlejší hudební katalog a má vedoucí pozici na trhu v oblasti hudebních nahrávek, hledáme vhodné kandidáty na pozici Product Manager-Domácí repertoár.

Náplň práce

  • Reportuje na uměleckého ředitele
  • Příprava, podpora a produkční aktivity při tvorbě podkladů nových releasů, videoklipů a grafických materiálů domácích umělců
  • Produkční a kreativní činnost při tvorbě merchandisingu
  • Komunikace s umělci a jejich managementem, A&R teamem, tvůrci, producenty, grafiky atd. na denní bázi
  • Úzké propojení a komunikace s digitálním, marketingovým, promotion, bookingovým a finančním teamem
  • Podpora a produkční aktivity u brands/sponsorship spoluprací

Požadavky

  • SŠ vzdělání
  • Zájem o dění na hudební scéně
  • Aktivní zkušenost a práce se sociálními sítěmi
  • Nastavování reklamních kampaní a propagace příspěvků
  • Výborné komunikační dovednosti
  • Angličtina na úrovni B1-B2
  • Empatie, pečlivost, zodpovědnost
  • Časová flexibilita
  • ŘP skupiny B

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost profesního růstu
  • 5 dní dovolené navíc
  • Sick days
  • Možnost home office
  • Zahraniční stáže
  • Multisport karta plně hrazená zaměstnavatelem
  • Stravenky
  • Teambuilding aktivity
  • Místo výkonu práce: Praha 6 – Dejvice