předvýběr.cz

Event Technik

Zveřejněno 26.08.2021

Pro našeho klienta, státní instituci, která se zabývá architekturou, urbanismem, rozvojem, tvorbou a správou města, hledáme vhodného kandidáta na pozici Event Technik.

Náplň práce

  • Připravovat prostor pro pořádání událostí (prezentace, semináře, worshopy, přednášky)
  • Zajišťovat, zprovozňovat a dohlížet nad prezentační technikou během akcí (projekce, náhledový monitory, prezentační počítače)
  • Obsluhovat audio systém a management video signálů v prostorách CAMPu (Technologie HDBaseT, NDI)
  • Obsluhovat světla během akcí
  • Obsluhovat projekční systém projekce pomocí media systému Disguise - D3 a AV režie vMix
  • Základní servisní práce nezbytný pro chod prostoru (korekce projektorů, edgeblending projekce, nastavení audio procesorů)
  • Asistovat prezentujícím v programech PowerPoint, Acrobat Reader, Keynote
  • Asistovat externím profese (živé vysílaní, tlumočení, externí obrazová režie)

Požadujeme

  • Základní znalosti zvučení pomocí mixu (digitální mix, distribuce v DANTe sítí)
  • Ovládávaní základních grafických a video editačních programů (PhotoShop, AdobePremiere, Adobe Encoder, HandBrake)
  • Ovládaní dalších programů pro management AV techniky (OBS Studio, vMix, Audio Architect, Resolume)
  • Aktuální znalosti formátů a technologií v oblasti audiovizuálně produkce
  • Odborná způsobilost dle vyhlášky č. 50/1978 Sb.

Nabízíme

  • Možnost podílet se na rozvoji unikátního kulturního prostoru
  • Startupovou atmosféru a tým lidí, kteří chtějí zlepšit město, ve kterém žijí
  • Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy
  • Různé formy spolupráce od dohody přes práci na živnostenský list
  • Termín nástupu: září/říjen 2021
  • Místo výkonu práce: Praha 2