předvýběr.cz

Koordinátor zdravotnické péče s němčinou

Zveřejněno 25.08.2021

Pro našeho klienta, společnost Euro-Center Prague, poskytující zdravotnickou pomoc na světové úrovni, hledáme vhodné kandidáty na pozici KOORDINÁTOR ASISTENCE S NĚMČINOU.

Náplň práce

  • stane se z Vás jeden z hlavních pilířů koordinace mezinárodní zdravotnické asistenční pomoci prostřednictvím emailu, chatu a telefonu
  • budete působit v mezinárodním asistenčním centru poskytující zdravotnickou péči
  • aktivní spolupráce a komunikace uvnitř společnosti
  • pravidelná komunikace s klienty, zdravotnickými zařízeními a zdravotními pojišťovnami

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • příjemné vystupování, schopnost empatie, odhodlanost a chuť pomoci lidem
  • zájem učit se novým věcem
  • německý jazyk na úrovni B2/C1 ideálně rodilý mluvčí
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni

Nabízíme

  • zázemí mezinárodní společnosti
  • práci s lidmi, která má smysl
  • příjemná atmosféra na pracovišti
  • místo ve přátelském týmu lidí
  • směnný provoz

Benefity

  • příspěvek na stravné 75Kč/směna
  • příspěvek na jazykové kurzy
  • příspěvek na Multisport card
  • 50% sleva na cestovní pojištění od společnosti ERV (pro zaměstnance a nejbližší rodina – manželka, děti)Home office – až do 50% úvazku
  • příspěvek na prémiovou zdravotní péči u Canadian Medical Care
  • teambuildingy, firemní akce
  • Místo výkonu práce: Praha 8