předvýběr.cz

Pracovník zákaznického servisu

Zveřejněno 12.12.2019

Pro našeho klienta, společnost, která je předním výrobcem karbidových nástrojů a je dodavatelem zákazníkům ve všech průmyslových odvětvích včetně automobilového a leteckého, hledáme vhodného kandidáta na pozici Pracovníka zákaznického servisu.

Náplň práce

  • Zákaznický servis
  • Zpracování objednávek, logistiky a v případě potřeby i reklamací
  • Podpora obchodního týmu pro CZ a SK
  • Vedení firemní administrativy a příprava podkladů pro účetní
  • Zpracování a evidence korespondence a obchodních zásilek
  • Zodpovědnost za sklad v kanceláři v Brně
  • Plnění úkolů delegovaných vedením společnosti

Požadavky

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • Praxe v administrativě výhodou
  • Výborná znalost ČJ, slovem i písmem
  • AJ mírně pokročilá
  • Velmi dobrá znalost práce na PC – MS Office, základy Excel
  • Systematičnost, pečlivost, samostatnost
  • Řidičské oprávnění skupiny B

Nabízíme

  • Práce na HPP, smlouva na dobu určitou (2 roky) – zástup za mateřskou. Po dvou letech možnost smlouvy na dobu neurčitou.
  • Zázemí ve stabilní nadnárodní společnosti, práce v mladém kolektivu
  • Týden dovolené navíc
  • Stravenky
  • Místo výkonu práce: Brno - Slatina
  • Nástup 2/2020

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.