předvýběr.cz

Specialist/ka kvality

Zveřejněno 24.08.2021

Pro našeho klienta, potravinářskou společnost, která vyrábí müsli tyčinky, hledáme vhodného kandidáta na pozici Specialist/ka kvality.

Náplň práce

  • Spolupráce na řízení jakosti ve společnosti
  • Příprava na externí a interní audity
  • Řešení neshod
  • Kontrola výroby
  • Přípravu podkladů pro specifikace produktů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na výrobu potravin
  • Znalost standardů potravinářského průmyslu (HACCP, IFS)
  • Znalost potravinářské legislativy výhodou
  • Znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • Pokročilá znalost práce na PC
  • Praxe v oboru výhodou – vhodné pro absolventy

Nabízíme

  • Práci na HPP, vhodnou pro absolventy
  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Firemní mobil, notebook
  • Dotované závodní stravování
  • Prostor pro seberealizaci
  • Podporu dalšího vzdělávání a osobního rozvoje
  • Místo výkonu práce: Praha - Dolní Měcholupy