předvýběr.cz

Project Manager / Consultant (stavebnictví)

Zveřejněno 23.08.2021

Pro našeho klienta, jednu z předních globálních společností, která působí v oblasti komerčních realit a zabývá se investičním poradenstvím, správou nemovitostí, pronájmy kanceláří, oceňováním majetku, a dalšími souvisejícími službami, hledáme vhodné kandidáty na pozici Project Manager / Consultant (stavebnictví).

Hledáme Projektového manažera, zodpovědnou a organizovanou osobnost do oddělení Projektového managementu. Našimi klienty je celá řada významných korporací, banky, developeři, nemovitostní fondy, majitelé nemovitostí apod.

Náplň práce

Vaším úkolem bude řízení přestaveb především kanceláří a komerčních interiérů, od úvodních úvah až po kolaudaci projektu a zahájení provozu. Zároveň budete klienty provádět celým procesem a koordinovat všechny zúčastněné strany.

Důležité je pro nás tedy především umění naslouchat potřebám klientů, spolehlivost a preciznost.

Požadujeme

  • bakalářské či magisterské vzdělání stavebního směru, příp. příbuzného oboru
  • přibližně 1-3 roky praxe
  • přehled ve stavebních předpisech, standardech a technických normách
  • přehled o technologickém vybavení moderních budov (vzduchotechnika, vytápění, chlazení, požární systémy, elektro a slaboproudé instalace)
  • obecný přehled o stavebním řízení, cenách stavebních prací a smluvních vztazích
  • orientovat se v trendech kancelářských interiérů a zelených budov
  • schopnost pracovat na více projektech zároveň
  • vynikající organizační a komunikační schopnosti
  • schopnost prezentovat navrhovaná řešení
  • důraz na detail
  • znalost MS Office, s důrazem na MS Excel, analytické myšlení
  • uživatelská znalost CAD programů
  • znalost anglického jazyka na komunikační úrovni
  • znalosti z prostředí provozu budov a stavebně požárních předpisů uvítáme

Nabízíme

  • zaměstnání, které pro Vás může být obrovskou příležitostí s velkým prostorem pro rozvoj a vzdělávání v oboru
  • skvělý tým kolegů
  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • štědrý balíček benefitů (flexibilní pracovní doba, 25 dní dovolené, příspěvek na stravování a další)
  • zázemí v moderních kancelářích na Václavském náměstí