předvýběr.cz

Specialista/ka BOZP a PO

Zveřejněno 23.08.2021

Pro našeho klienta, městskou společnost zajišťující služby v oblasti volného času, rekreace a správy objektů, tj. služby sportovišť, bazénů a wellness, fitness, ubytování, občerstvení či provozu restaurace, hledáme kolegu/kolegyni na pozici Osoba odpovědná za BOZP a PO.

Popis pracovní pozice

  • komplexní zabezpečení plnění povinností BOZP a PO ve společnosti ke vztahu k zaměstnancům
  • nastavování systému včetně prevence rizik
  • tvorba a udržování povinné dokumentace
  • školení zaměstnanců ve spolupráci s vedoucími středisky
  • pravidelné kontroly dodržování BOZP a PO, následná analýza a návrhy opatření
  • podílení na tvorbě a aktualizaci vnitřních směrnic
  • vedení agendy pracovních úrazů

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • středoškolské, vysokoškolské vzdělání
  • minimálně 3 roky praxe v tomto oboru
  • osvědčení BOZP dle § 9 zákona 309/2006 Sb, znalost platné aktuální legislativy a norem
  • osvědčení PO dle § 11 zákona č. 133/1985 Sb výhodou
  • znalost první pomoci výhodou
  • znalosti bezpečnosti u vody (vodní dozor) výhodou
  • samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost a loajálnost
  • zájem o rozvoj v této oblasti, nadšení pro práci
  • ŘP skupiny B

Co vám můžeme nabídnout

  • zázemí městské společnosti
  • pracovní poměr, smlouva na dobu určitou 12 měsíců s následným prodloužením na dobu neurčitou
  • zkušební doba 3 měsíce
  • po zkušební době možnost osobního ohodnocení
  • nástup ihned
  • přátelské pracovní prostředí a podmínky, firemní akce
  • benefity - 5 týdnů dovolené, 3 dny sick days, stravenky, po zkušební době příspěvek na volnočasové aktivity nebo rekreaci až do výše 8 tis., možnost karty multisport za zvýhodněnou cenu, penzijní nebo životní pojištění 500 Kč/měs.
  • další vzdělávání, jazykový kurz Aj
  • pružná pracovní doba, možnost částečné práce z domova
  • vybavení a technika (mobil, tarif, aj.) samozřejmostí
  • pracoviště Brno