předvýběr.cz

Samostatný projektant

Zveřejněno 19.02.2019

Pro našeho klienta, projektovou a konzultační kancelář s dlouholetými zkušenostmi, hledáme nového kolegu/yni na pozici Projektant do vodohospodářského oddělení.

Hledáme jak zkušené, tak i méně zkušené projektanty – čerstvé absolventy, kteří se chtějí v dané oblasti vzdělávat a dále rozvíjet.

Náplň práce

  • navrhování staveb podzemních a vodohospodářských
  • projektování v AutoCADu
  • kontakt s projektovanou stavbou

Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání (stavebního zaměření)
  • znalost softwaru AutoCAD
  • uživatelská znalost práce na PC
  • ŘP sk. B (výhodou)
  • samostatnost, zodpovědný přístup k práci

Nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti s přátelským přístupem
  • práce na HPP/IČO (možnost full-time i part-time)
  • zaškolení samozřejmostí
  • možnost seberealizace a profesního růstu
  • podpora při zvyšování kvalifikace či získání autorizace
  • příspěvek na pracovní oděvy, měsíční příspěvek na MHD, stravenky, multisport karta, placené očkování, volný vstup do Zoo
  • firemní teambuildingy na horách
  • 5 týdnů dovolené
  • home-office dle domluvy s nadřízeným
  • nástup možný dle dohody/ ihned
  • kanceláře: Praha 4 - Modřany

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.